E L E K T R A E N E R J I

Yükleniyor

Bayilik Başvurusu

Elektra Enerji Bayisi Olmak İster misiniz?

Geleceğin işine adımlarınızı elektra enerji ile atın!

ELEKTRA ENERJİ BAYİLİK

 

  • Aylık 100 TL ve üzerinde elektrik faturası ödeyen her tüketici, serbest tüketici yönetmeliği kapsamında tedarik firmasını değiştirebiliyor. Bu nedenle Türkiye’nin her bölgesinde her ilinde ve ilçesinde bayilere sahip olarak yaygın bir satış ağı oluşturmaktayız.Aylık 100 TL ve üzeri elektrik faturası ödeyen herkesi Elektra Enerji abonesi yapabilirsiniz.Genel merkezimizden yeni bayilerimize sürekli tam profesyonel uzmanlarımız ile birebir eğitim ve kırtasiye ürünleri desteği sağlanır. Kazanç boyutunda da yeni ve çok kazandıran bir sistem, donanım, tecrübe ve eğitimle sizlerin her zaman yanınızdayız.Elektra Enerji aboneleri yalnızca indirimli elektrik enerjisi almakla kalmaz aynı zamanda gelen zamlardan etkilenmeden sabit fiyat garantili elektrik kullanma ayrıcalığını da yaşamaya başlar.

 

  • Bayilerimizden gelen her türlü önerilere açığız ve gelen öneriler yönetim tarafından en küçüğünden en büyüğüne değerlendirilir ve bayiye olumlu olduğunda hayata geçirilmesi veya olumsuz olması halinde nedenleri ve zamanı ile ilgili geri dönüş sağlanır. Elektra Enerji tarafından oluşturulan kampanyalar bayilerimize bayi portalı, mail ve sms yolları ile ulaştırılır.En çok satış yapılan müşteri grupları aşağıda yer almaktadır:Petrol istasyonları,kasaplar, kuru temizlemeler, eczaneler, şarküteriler, kırtasiyeler, matbaalar, hastaneler, klinikler ve laboratuvarlar, restoranlar ve kafeler, marketler, oteller, dinlenme tesisleri, AVM ve eğlence merkezleri, gece klüpleri,mağazalar, plazalar, fırınlar, börekçiler, pastaneler, site yönetimleri, dersaneler, özel okullar, atölyeler…vb Sizin başarınız bizim başarımız, sizin kazanmanız bizim kazancımızdır.

 

BAYİLİK ŞARTLARI

 

1- Bayilik için Elektra Enerji ile aranız bir bayilik sözleşmesi imzalanır ve bu sözleşmede Elektra Enerji’nin enerji sektörü mevzuatları çerçevesinde belirlediği ilkelerde hareket edileceği üzerinde mutabakat sağlanır.

 

2- Elektra Enerji bayisi olarak belirli süre için teminatsız bir şekilde bayilik alabilirsiniz.

 

3- Aylık aktivitenizi gösteren belli adetlerde satış kotalarınız olacaktır.

 

4- Bayilerimiz 1-2 yıl içerisinde kendi portföylerini oluşturarak ve işe hakimiyetlerini artırmalarının ardından alt bayilikler verebilirler.

 

5- Ofis tutma zorunluluğu yoktur ancak hedeflenen müşteri sayısını geçen bayilerin ofis tutmaları teşvik edilir.

 

6- Başarılı bayilere yerel kampanya desteği ve satışı teşvik edici ödüllendirmeler gerçekleştirilir.

 

7- Elektra Enerji tarafından bayilere yetki belgesi verilir ve bu belgeler her yıl yenilenir

 

8- Ödemeleriniz tam zamanında ve eksiksiz olarak yapılır, detayları şeffafça sizinle paylaşılır.

 

 

BAYİLİK BAŞVURUSU

  • Türkiye’nin gelişen ve sürekli büyüyen bu sektöründen sizde zaman kaybetmeden yerinizi alın ve kazaçlarınızı katlayın. Elektra Enerji ile gelişmekte olan bu sektörde yerinizi hemen alın ve kazançlarımızdan faydalanmak için acele edin.
  • Sabit indirim oranları ve sürdürülebilir indirim ile portföyümüze katılan her müşterinin gururunu yaşayacak ve gelirinizi her geçen gün artıracak bir portföye sahip olacaksınız.
  • Bayilerimizden beklediğimiz temel özellikler, girişken, insiyatif alabilen, sorumluluk sahibi ve ikna kabiliyeti yüksek olmalarıdır.
  • Vakit kaybetmeden sizlerde Elektra Enerji ailesine katılın kazançlı çıkın.